Hazing logo
ares25Write me
Goto the links
Goto the videos
Goto the stories
Goto the galleries
spacer

STORY Náhradní výuka

Byl pátek odpoledne Jakub šel domů přeš školní hřiště, když potkal svého učitele tělocviku. Hned jak pozdravil, uvědomil si, že se tenhle týden zase vyflák na hodinu. Vždycky mu to jeho mladý učitel toleroval, protože Jakub dělal závodně atletiku. Jeho mladé osmnáctileté tělo bylo krásně vytrénované, ani kousek tuku a všude hrály svaly. Jakub se hned začal vymlouvat na trénink a bůh ví co ještě. Učitel však reagoval jinak než obvykle a řekl, že tohle mu už tolerovat nemůže a ať s ním Jakub jde, že to vyřeší u něho v kabinetě. Jakuba to překvapilo, ale nenechal to znát na svém drzém výrazu a šel.

"Máš na vybranou, buď budeš mít neomluvenou hodinu, nebo si to nahradíš," řekl mu učitel v kabinetě, který sloužil zároveň jako sklad různého nářadí. Jakuba to očividně pobavilo, byl zvyklý na daleko únavnější cvičení, než se dělalo ve škole a bez zaváhání odfrknul, že si to klidně nahradí.. "Ale nebude to jako, když se flákaj všichni o hodině, už jsi chyběl mnohokrát, tak máš co dohánět," s podivným tónem řekl učitel. "Klidně, stejně ten školní tělocvik je jen pro baby", klackovitě řekl Jakub, "a kdy že jako to má bejt". "Nejlíp teď, mám volno a můžu se ti Jakube plně věnovat, záleží jestli tě doma nečekaj nebo nemáš domluveno něco jiného". Jakub jen vyhrkl, že ale tady nemá nic na převlečení. "V tomhle to přeci nejde", ukazoval na svoje těsné džíny, které v rozkroku prozrazovaly pěknou výbavu, a na upnuté tričko kopírující jeho atletické tělo. "Mám pocit, že nemáš zájem o nahrazení tvé absence", řekl suše učitel "jestli máš zájem, můžeš cvičit ve spodním prádle, jinak ti klidně napíšu neomluvenou hodinu a to si pak vyřiď s vaším třdním".

Jakubovi se očividně nechtělo, ale věděl, že je to jediná šance jak se vyhnou problémům. Slíknul si nejdříve tričko. Od širokých ramen se mladíkův trup zužoval do chlapecky štíhlému pasu. Na břiše se mu rýsovali spletence svalů a od pupku až k trenkám se táhl úzký pruh černých chloupků. Bronzově opálená kůže ze solária a vypracované prsní svalstvo by mu mohl závidět lecjaký manekýn. Rychle ze sebe slíkl i kalhoty a stále tam a zvědavě čekal, jaké pro něj banální cviky bude dělat. Nohy měl hladké, bez jediného chloupku, bílé elastické boxerky těsně obepínali jeho pyj a plná pevná varlata.

Učitel si celou dobu zdánlivě četl noviny, položil je na stůl a s podivným pohledem se podíval na Jakuba. Ten měl hebkou tvář, krátké černé nagelované vlasy, pěknou souměrnou opálenou postavu, velmi dobře stavěný hladký hrudník s výrazně modelovanými prsními svaly a růžovými, malými bradavkami, svalnaté břicho bez jediného gramu tuku navíc, mohutné bicepsy a hladké nohy s ocelovými svaly.

"Víš, tohle bude cvičení jako na vojně, počítej s tím, že se zapotíš. Ale jestli nejsi bábovka, tak by ti to nemělo dělat problémy. Trochu si teď říkám, že nechat tě pak jít domů ve zpocených trenýrkách je trochu nezodpovědné. Jestli se nestydíš, jsme tady jen dva chlapi, tak si je raději taky sundej." Jakub jen nasucho polkl, ale rozhodně se neměl proč stydět. Trochu rozpačitě sundaval své trenkoslipy, neboť teď stál před svým učitelem úplně nahý, rukama si automaticky přikrýval svůj ochablý čtrnácticentimetrový penis. Učitel konečně odložil noviny. "PO-ZOR", skoro až zakřičel. Jakub se vypnul do pozoru, ale po chvíli si podvědomě znovu začal zakrývat pohlaví. "Co jsem ti přikázal" dál vojensky velel učitel. Jakub sebou trhl a stál tam jako socha římského atleta.

"Čeká tě teď tvrdej sportovní trénink, ale abys neřekl, dám ti šanci vyklouznout z toho rychleji. Jestli uděláš bez přestávky osmdesát kliků, tak jsme skončili." Jakubovi se vrátila sebevědomá nálada, tohle pro něj nebylo nic těžkého, alespoň si to myslel. Lehl na zem a začal. Při každém kliku se mu penis zarazil o podlahu. "NÍŽ a neflákej se", zaznělo místností. Jakub z hrůzou zjišťoval, že díky neustálému tření o podlahu mu začíná erekce, která s každým klikem byla silnější, snažil se na to nemyslet. "Nějak to flákáš, asi si myslíš že kliky se dělaj půl metru nad zem, asi ti budu muset pomoct". Jakub ucítil mezi lopatkami podrážku, která ho při každém kliku tlačila skoro na zem. Najednou mu to šlo pomaleji, obzvlášť když mu učitel začal dělat nohou závaží, přesto se snažil pokračovat v klikách. Přes silný tlak, kterým ho tlačil k zemi, pokračoval dál. Svaly se mu napínaly k prasknutí a na těle mu vyrazily kapičky potu. "To není fér", vykřikl. "NEKECEJ". Síly mu rychle ubývaly a nakonec zůstal bezmocně ležet na podlaze a silně oddychoval.

"Ale, ale, že by mladý pán byl sralbotka co nezvládne pár kliků, no asi si tě budu muset prověřit za všechny hodiny co jsi chyběl. Tak když už se válíš na podlaze, začni dělat sklapovačky." Jakub se cítil potupený, zakládal si na své fyzičce, a tak bez řečí dělal co se mu řeko. Jeho napůl zvedlý penis lítal ze strany na stranu, ale Jakub už na to nemyslel, chtěl dokázat, že je chlap. Pot se z něj jen řinul. Po pěti minutách dostal za úkol pět set dřepů, učitel mu dělal tempo, kterému se Jakub snažil marně stihnout. Po opálené kůži mu stékaly krůpěje potu, nevšímal si toho, ale cítil, že mu už ubývají síly, obzvlášť, když nedostal přestávku. "Tohle ti Jakube celkem jde, asi se vrátíme ke klikům, tak dělej, nebudu tady čekat tři dny". "A kolik", zeptal se unavený Jakub. "Jen dělej", dostalo se mu odpovědi. Tentokrát se snažil dotahovat každý až k zemi, učitel byl očividně spokojený, neboť ho nepřitlačoval nohou, znovu Jakub dokazovat, že je pořádnej tvrďák. Po první stovce očekával konec, stále si říkal že je chlap, atlet, který něco vydrží. Síly mu však ubývaly a tempo znatelně zpomalilo. "No tak copak Jakoubku, snad jsi říkal, že školní tělocvik je jen pro baby", "Makej, nebo seš takovej slaboch" a podobně ho provokoval jeho mladý učitel. Jakub se nechtěl zchodit, věděl, že jeho učitel je celkem namakaný a ještě k tomu jen o pár let starší, protože se nedostal na vejšku a šel dočasně dělat tělocvikáře. Ruce se mu však už podlamovali a zoufale se snažil nepřestat, najednou cítil, že se už nemůže odlepit od země, když ucítil dotyk na svých varlatech, než stačil jakkoli zareagovat, učitel mu vrazil nohu do rozkroku a přitlačil, aby se zvednul. Najednou se jakoby uvolnila další energie a Jakub, zcela zmatený co si má myslet, pokračoval. Konec se však neodvratně blížil, znovu ucítil tlak na varlatech, který se stupňoval až k bolesti, ale on vysílený padl na břicho. "Tohle přeci nesmíte, to bolí", žalostně vykřikl.

"Dej sem ruce", ozvalo se nad ním. Bezmyšlenkovitě strčil ruce za záda a než zjistil co se děje, měl svázané ruce i nohy. Snažil se z toho vykroutit, ale provazy byly silné a on unavený. Začal nadávat, měl vztek a vykřikoval, že si bude stěžovat, že je pěknej grázl. "Ale, ale, taková k učiteli, to si dovolovat nesmíš, za to teď budeš potrestanej", zněl hlas místností. Jakub stále křičel, ale učitel mu nacpal do pusy smradlavou ponožku, až se Jakub zalykal. Hlavou se mu honilo tisíce myšlenek, cítil se být hrozně ponížený. Zařek se, že dokáže svoje chlapství, přestal se snažit křičet a napjatý čekal, co se bude dít.

Učitel ho beze slova položil na záda, rukou prozkoumal celé tělo, zkoumal jeho bradavky, přejížděl po vystouplých břišních svalech. "Tak teď se ukáže, jestli seš chlap nebo baba Jakoubku, zatni břicho, otestuju ti svaly". Jakub netušil co se bude dít, ale zatnul. Učitele se napřáhl a dal mu pěstí přímo doprostřed břicha. Jakubovi se zatmělo před očima, ale měl zatnuté zuby do svého "roubíku", zařekl se, že nezadá důvod k radosti z jeho ponížení. Testování jeho svalů pokračovalo a Jakub už nemohl, v očích se mu vyrazily první slzy. Učitel ho chytil po krkem a pěkně ho profackoval. Svalnaté ruce ho uchopily za bradavky a tvrdě stiskly, silně sebou kroutil, ale dokázal potlačit snahu řvát. "Je vidět, že nejsi taková sračka", konečně zase promluvil učitel. Jakub pocítil divný pocit, na jedné straně byl potupen, cítil vztek a toužil po pomstě, na druhé straně se mu chtělo dokázat svou sílu chlapa. Ucítil ruku ve svém rozkroku, ačkoli byl heterosexuál a vždy ho zajímaly výlučně holky, které ho lovily pro jeho postavu, pocítil podivné vzrušení. Erekce byla silná, mezi nohama se mu postavil dvaceticentimetrový kolík, tvrdý jako skála. Učitel mu přejížděl zvolna po celé délce a Jakub cítil vzrušení jako nikdy před tím, byl na samém okraji vyvrcholení, toužebně napínal své tělo očekávající uvolnění. Místo toho byl prudce otočen a položen břichem na lavičku. Jeho bílá prdelka teď v kontrastu s jeho opáleným tělem vyzývavě svítila do místnosti. Nevěděl, co se bude dít dál, jen si řekl, že vydrží všechno. Vzduchem cosi zasvištělo a na jeho vyšpulený zadek dopadl kožený pásek, nebyla to veliká rána, ale Jakuba to tak překvapilo až dušeně vykřikl, jak mu to jen roubík dovoloval. Následující rány už očekával, bylo jich celkem třicet, nebyly příliš silné, ale cítil se potupně. Doma nikdy výprask nedostal, přesto byl vzrušený na maximu, stačilo by zapumpovat s jeho stále tvrdým kolíkem a stříkal by na celé kolo.

Najednou však vše ustalo, a dokonce mu učitel vytáhl roubík. "Počítám, že budeš rozumnej, jinak si to šeredně odskáčeš", zavelel učitel. Jakub jen špitl, že bude. "Celý je tvůj, celý, ty zmrde! Líbej, líbej a dolů, dolů , níž , ták , ták, správně a zpátky nahoru, ták a do huby ," přirazil k Jakubově hlavě svůj pyj učitel, který mu trče dobrých osmnáct centimetrů rozepnutým poklopcem. "Řekl jsem do huby, tys nerozuměl, ty zkurvenej zmrde?!" "Dolů , až dolů a teď mi ty hajzlíku olizuj koule!" "Všecko, co z něho vyteče vypiješ a ani kapka se neztratí vedle. Neodvažuj se neposlechnout!", chytil chlapce za hlavu a vrazil mu žalud až do krku. Hlasitě vzdychal, trhal sebou, celé učitelovo sportovní tělo se napjalo a začal mohutně stříkat Jakubovi do pusy. Ten v životě nikdy nic podobného nedělal, cítil se hrozně, vždycky odsuzoval sex mezi kluky a najednou ... Bylo mu do breku a ještě k tomu se dávil spermatem svého učitele, netorufl si však ho vyplivnout a hltal jak jen mohl. Učitel ho nechal ležet na lavičce a sám hluboce oddychoval. "Tak se mi zdá, že tě přeci jen něco v tý škole naučíme", škodolibě konstatoval učitel. Jakub by se byl nejraději propadnul studem, tohle bylo na něj moc. Říkal si však, že to je konec, že bude volný a něco s tím provede.

Hluboce se přepočítal, asi po pěti minutách ho učitel pootočil. Jakub zahlédl, že má cosi v ruce, ale nemohl rozpoznat co to je. "Jakube, tak první fázi jsi zvládnul dobře, tak uvidíme, možná své chlapství obhájíš" a přicvaknul mu kolíček na bradavky, Jakub se kroutil bolestí, ale když měl kolíčky i na varletech tak to nevydržel a začal škemrat a brečet, prosil, ať už ho pustí, že to nikomu neřekne. "Jakube nebuď baba", ozvalo se a další kolíček přibyl přímo na předkožku. Mladé tělo se kroutilo a napínalo jen jak to provazy dovolovaly. Jakub měl zatnuté zuby a zase pocítil ono vzrušení jako přes tím, byl z toho zmatený, nevěděl, co se to s ním děje.

Zaslechl šustění a najednou měl přes hlavu igelitovou tašku, netrvalo dlouho a nemohl pořádně dýchat, začal se kroutit o to víc. Marně lapal po vzduchu, který se do tašky dostával jen pár malými otvory. Najednou ucítil v rozkroku ruku a slastný pocit následující masturbace, zrychloval se mu dech, ale nemohl dýchat a až valil oči, myslel si, že se udusí, v tom mu učitel pytel strh dolů.Toužebně očekával vyvrcholení, ale ani teď se nedočkal, na poslední chvíli učitel ustal přejíždět pyj, místo toho přimáčkl kolíčky na bradavkách, až Jakub bolestí zasykl a před očima měl na chvíli černo. Pak mu kolíčky sundal, ale ve chvilce zase leželo studentovo tělo s vyšpuleným pevným zadkem. Ucítil, jak ho učitel převazuje s roztaženýma nohama a rukama nahého břichem k lavici. Napjaté sportovní tělo nyní leželo na lavičce a jeho zadek byl vystrčený do prostor. Učitel promazal jeho pevný, tvrdý zadek a zabořil do něj svého nadrženého čuráka. Zajížděl hluboko tam a ven. Obličej se Jakubovi zkřivil bolestí, když učitel dorazil klacek až po kořen. Jakub ucítil ohromnou bolest a potupení, které postupně přecházelo do sladké extáze. Jeho řiť hlasitě mlaskala z ukájení mohutného kyje. Šukal ho opravdu tvrdě. Učitelova ústa ho líbala na krk a tváře, zároveň cítil škrábání třídenního strniště. Pak nastalo zrychlení a Jakub cítil daleko silnější přírazy poslední, obzvlášť silný dal najevo, že se mu prdelka plní mrdkou. Jakub byl vzrušený, snažil si to v hlavě popřít, ale nedokázal to. Myslel si, že dostane chvíli odpočinek, ale zmýlil se. Cítil, jak mu do řiti proniká jakási dřevěná tyčka asi velikosti penisu, s kterou si začal učitel pobaveně hrát. Kroutil s ní, vytahoval ji a zase vrážel zpět.. Jakub už nedokázal skrýt svoje vzrušení. Překrásné vzrušení z bezmoci a ponížení projíždělo celým jeho tělem. Kroutil se, svíjel a blaženě hekal.

"Chceš, abych tě vyhonil Jakube". "ANO" ozvalo se bez váhání. "POPROS svého učitele". !Prosím, vyhoňte mne, prosííím". Učitel vytáhl tyčku z jeho prdelky, odvázal ho a začal honit, netrvalo dlouho a Jakub stříkal po zemi jako snad nikdy. "Jsi hnusný zmrd?" optal se. "Ano,jsem,"odpovídá chvějícím se hlasem hoch. "Tak teď všechno slízej". Jakub se poníženě plazí po podlaze a všechno do poslední kapky slízává. Učitel ho však znovu chytil a začal jezdit po celé délce jeho pyje. Netravlo dlouho a Jakub stříkal, tentokrát daleko méně. Najednou učitel vzal atletův pyj do ústa a začal sát, Jakub už nemohl,ale nedalo se nic dělat, jeho pyj se znovu napřímil a po chvíli v něm zase začalo cukat a vyšlo z něj už jen pár kapek. Jakub hluboce oddechoval, ale učitel mu nedopřál klid, opět začal jezdit rukou po chlapcově pyji, ten však byl již ochablý. Učitel sáhl pro cosi do kapsy a omotal chlapcův kolík u kořene provázek, po chvíli pyj zase tvrdě stál. Učitel tahal Jakubovi za varlata, honil klacek tolikrát, že ten ho už prosil, ať toho nechá, slast přešla v bolestnou extázi. Po deseti vyhonění měl chlapec zrudlý pyj a sám se nemohl ani hnout.

Učitel sundal provázek, vstal a na chvíli poodešel. Chlapec uslyšel škrtnutí a jeho tělocvikář se vrátil s hořící svíčkou. V Jakubových očích byl vidět strach. Najednou ucítil kapat horký vosk na jeho bradavky, varlata i pyj, kroutil se bolestí, ale nemohl se horkému vosku vyhnout. Jeho pyj se přes to všechno znovu postavil a stál tvrdý jako skála. Učitel se pousmál a řekl: "ono se ti to snad líbí zmrde". Chlapec si vytrpěl dost, než dohořela celá svíčka.

Ucítil, jak ho učitel pevně chytil a dotáhl do sprch sousedících s jeho kabinetem. Tam chlapce položil, rozepnul si poklopec a začal močit. Vzápětí mu nakopnul varlata a ptáka; nohou tam zůstává a ještě přiráží, Jakub na zemi má otevřenou hubu - "Áááááááííííííííóhhhhhh " a třeští oči. OTEVŘI HUBU A POLYKEJ. Chlapcovi nezbylo nic jiného, než polykat slanou třpytivou moč. Cítil se jako nejposlednější na celé planetě, leží tam a učitel na něj pouští sprchu a odvazuje. Smršť různých pocitů probíhá Jakubovi hlavou, přesto ale cítí vzrušení.

"Jakube, jestli se ti to líbilo nebo ne mě nezjímá, to je tvůj problém. Jestli to někde řekneš, nikdo ti neuvěří a i kdyby, celý život se ti všichni budou smát. Nesnaž se mi pomstít, mám tu silnější postavení", stroze zní nad chlapcem, který se snaží zvednout z podlahy, na kterou neustále dopadá proud vody. Až se umyješ, půjč si tamhle ručník, osuš se, obleč a příště si rozmyli, jestli dorazíš na tělocvik.

Další týden Jakub opět na tělocviku chyběl, v pátek se ozvalo klepání na dveře kabinetu tělesné výchovy, kam si přišel požádat o možnost nahrazení ....

Jestli seš jako Jakub a chceš zažít ponížení, šikanu a tvrdej sportovní výcvik, tak napiš...

© David80 [david80 at seznam.cz]

You may also like:

GBU