Hazing logo
ares25Write me
Goto the links
Goto the videos
Goto the stories
Goto the galleries
spacer

STORY SETKÁNÍ PO LETECH

Kapitola I. Procitnutí.

Mirek s Tomášem se poznali na vojně. Nevzniklo mezi nimi nijak silné přátelství, ale určité sympatie k sobě chovali. Jak vojna skončila, cesty se jim rozešly a celých 15 let žili bez jakýchkoli kontaktů.

O to vstřícnější bylo setkání po tolika letech. Náhodné a vcelku vřelé. Výměna kontaktů, pár minut hovoru a konec. Ovšem konec ?

V Tomášovi se něco zlomilo a začal chodit trošku zadumaný. Co trošku! Usilovně o něčem přemýšlel. Po nějakém čase zazvonil Mirkovi mobil.

Čau Tomáš, jak se máš? Víš, že máme takové malé výročí? Mirek samozřejmě nechápal .No přeci 15 let civilu!! Aha, zněla trošku zmatená odpověď.

Víš, pokračoval Tomáš, tak jsem si myslel, že bychom si mohli zavzpomínat a trošku pokecat, třeba i popít.

Chvilka ticha, která se rozprostřela, byla pro Tomáše snad nekonečná .a že jsi si vzpomněl zrovna na mne? Ale říkám rovnou, že nejsem proti.

Fajn, takže domluvíme termín a je to! Přijeď k nám na chatu a vorazíme.

A kdo tam ještě bude? Vyzvídal Mirek ..

Nooo, myslím, že už nikdo nebo snad víš o někom?

To je pravda, asi ne ..dobře souhlasím a přijedu..

Do Toma jako kdyby vjelo 220V. Měl na přípravu zhruba týden a jen v jeho hlavě byl scénář setkání.

V den "D", jak ho můžeme nazývat Tom od rána topil, aby bylo v chatě pěkně teplo a připravil všechno tak, aby setkání dopadlo, dle jeho představ.

Když přijel Mirek bylo už v chatě vlídno, ač venku bylo docela chladné podzimní počasí. Ti dva se přivítali a pro začátek Tom Mirkovi chatu předvedl.

Nebyl to žádný luxus, ale na druhou stranu to taky nebylo k zahození.

Po prohlídce si sedli do křesel a načali lahvinku červeného. Klábosili o všem možném a nemožném, ale ve vzduchu něco viselo a nikdo nevěděl co. Snad kromě Tomáše. Ten nakonec stočil hovor na oblíbenou hru z dětství, kdy s kamarádama objímali komín, který prostupoval horním patrem chaty a soutěžili kdo ho obejme celý.

Nechceš to taky zkusit? Povídá Tomáš Mirkovi jen tak ze srandy. Proč ne ! zněla odpověď a M.(zkracujme to) přistoupil ke komínu. Objal ho a T. šel ze zadu změřit výsledek. Ještě moment a hned to bude povídá T. a než se M. nadál najednou cítil na svých rukách stahující se smyčky provazu a poznal, že se prakticky nemůže pohnout.

Co blbneš Tomáši?! Co je to za blbý vtipy?

Jaký vtipy! Víš, jak dlouho mi trvalo než jsem vymyslel tuto zábavu?

Zábavu????? Mě to jako zábava nepřipadá!!! Koukej mě pustit.!!!

Drž hubu dostalo se mu odpovědi. Odpověď, kterou rozhodně M. od T. nečekal.

Teď se trochu pobavíme ..ale bohužel pro Tebe na Tvůj účet.

Tak to teda ne!!!! Koukej mě pustit nebo ..

Nebo co? Zapomínáš, že jsi přivázaný u komína a tak trochu jsi bezmocný ..

Ty grázle já..já .(zoufal si M.) já začnu křičet !!

To si klidně křič, tady Tě budu poslouchat akorát já a to ještě jen pokud budu chtít .

Mezi tím přivázal T. Mirkovi ještě nohy ke komínu a kochal se pohledem na vyděšeného kamaráda. Byl spokojen se začátkem akce. Přistoupil k M. ze zadu, přitiskl se k němu a do ucha mu pošeptal: tááák vítám Tě na MOJÍ oslavě a přejel mu rukama po bocích a zastavil se u poklopce jeho kalhot. Silně mu stiskl obsah toho, co skrývaly kalhoty mezi jeho nohama až M. zaúpěl. Zároveň M. došlo, čeho se vlastně ta oslava bude týkat ..Jeho výraz byl opravdu nešťastný a bezmocný

Prosím Tě pusť mě, co po mě chceš???? Co to má znamenat !!

To hned poznáš !!!! řekl T. a rozepnul mu kalhoty a stáhl mu je ke kolenům. Pak plácl silně M. přes prdel a strhnul mu slipy. Koutkem oka viděl M. jak T. jeho slipy očichal a podává je M. také pod nos ..Koukni a čuchni! To bude Tvůj roubík až mi dojde chuť poslouchat Tvé kecy a nářky.

To snad nemyslíš vážně !!! Co tady předvádíš? Ty zasranej parchante koukej mě pustit !!

To víš, že jo pustím, ale až JÁ budu chtít a v tom je ten rozdíl .

Tomáš poodstoupil a odhodil deku z vedlejší postele. Mirek přímo vytřeštil oči, protože z toho co tam viděl, mu bylo jasné co ho ještě všechno čeká ..

Konec I. Kapitoly.

KAPITOLA II.

Mirek byl velmi rozpolcen. To přece nemůže být pravda !!! To, o čem tak dlouho sní, by se mu mohlo vyplnit???!! Řemeny, kolíčky, svíčky a další věci, které vidí je to jasné. Ale co má vlastně Tomáš v úmyslu? Mám se přiznat, že je to vlastně to co chci? Ne .raději ne. Kdo ví, co z toho vlastně vyleze .

Tomáš má také chvilku na rozmyšlenou ..nezašel daleko? Jak to všechno dopadne? Asi to skončí .ale na druhou stranu vždyť mu stojí !!!

Že by? . Ne, tohle musím dohrát do konce. Děj se co děj.

Tak co tomu říkáš? Ale Mirek nevěděl honem co má říci

Chci Ti jen připomenout, že tady budu poroučet já a nestrpím projevy odporu. To znamená, že za každou zápornou nebo žádnou odpověď bude následovat trest ve výši 5 ran řemenem a to po celou dobu mojí exekuce. Abys tušil o co půjde tady je první .Tomáš se rozpřáhl a na Mirkovu prdel dopadla první rána.

Jááááááůůůůů asi byla dost silná zařval.

Neřvi mi tady ještě budeš mít příležitostí dost. A dopadla druhá, třetí pátá.

Tak co líbí?

Ne, ty hajzle koukej toho nechat.

Cože? Ty jsi řekl ne???? Takže dalších pět ran prááásk, prááásk

Bože, nech toho .

Tak co líbí?

Ano, líbí ..

Tak proč řveš? Ještě si budu myslet, že lžeš?

Ne, nelžu

Cože? Zase ne??? A 2x? ..víš co to znamená .10 ran

Tomáš přišel na perfektní možnost, jak Mirka zcela zdeptat a ponížit. Přivřel oči a představil si co všechno se vlastně před ním otvírá za možnosti.

A takto si hrál s Mirkem ještě chvíli. Mirek byl zcela mimo realitu a nevěděl jak se má vlastně chovat. Byl dokonale rozhozen. Zato Tomáš byl na koni a kochal se pohledem na Mirkovu červenající prdel.

Momentálně ho napadlo, že je třeba snížit zásoby vody v PET lahvích. Nalil tedy sklenici vody a podal Mirkovi Pij!

Nechci, nemám žízeň.

Jakže? Ty odmítáš? Prááásk .práskkkk .10 ran za dvojí zápor ..ty jsi fakt nepoučitelný ..

Takže????? .děkuji přišla vhod.

No vidíš ..Takže tady máš další ..a T. podal M. další půllitr vody ..

Vlastně nepodal, hrnul to do něho přímo (zapomínáme, že Mirek je přivázaný). Mirkovi to stékalo po těle až na podlahu ..

Nemůžeš dávat pozor, zařval Tomáš až se Mirek lekl. Kdo to tady má po Tobě utírat !!! T. vzal největší hrnec co na chatě našel a postavil ho pod Mirka, aby alespoň něco zachytil. A samozřejmě nezapomínal Mirka zásobovat další a další vodou. Sám si samozřejmě taky notně přihýbal. Když do Mirka narval 2 lahve, přestal. Vzal širokou pásku a zavázal Mirkovi oči. Ten se sice trošku cukal, ale pár ran páskem ho srovnalo do brázdy. Doprovázených hlasitým projevem mučitele. Mirek začal kňourat něco v tom smyslu, ať se na to Tom vysere, ale ten byl neoblomný. To zrovna, dostalo se mu odpovědi, zrovna teď, když jsem sotva začal. A přidal mu opět pár ran na prdel.

Tak to by bylo jdeme na další část. Co chceš dělat zbytečně se ptal Mirek.

Drž hubu ! Za chvilku to poznáš. Tom vzal do ruky hrst kolíčků na prádlo a pomalu obcházel Mirka. Tu a tam ho ozdobil. Samozřejmě na těch nejlepších místech na které přišel. Když došla zásoba, začal je přendavat z místa na místo. Mirek syčel, naříkal, prosil, ale vyvolávalo to jen úsměv a spokojenost Toma.

Mezi tím začala působit vypitá voda. Mirka to tlačilo, přešlapoval z místa, ale raději nic neřekl. Jen se trápil, co když už to nevydrží co to udělá s Tomášem.

Čím více o tom přemýšlel, tím více se mu chtělo a tím větší měl strach. Až už to nevydržel a pustil ze sebe žlutý déšť. Jak to začalo cvrnkat do hrnce hned to upozornilo Toma a ten opět vyrazil do útoku. No to snad není pravda. Ty prase jedno, cos to tady udělal?!! Promiň, ale já už to nemohl vydržet ..Jak nemohl?! Co nemohl?! Ty se prostě nic nenaučíš zase to NE !! Práás, prássk -

Tak co? Bude se to ještě opakovat? .N..začal Mirek odpovídat, ale zarazil se to přece nemůže říct, že ne. Když řekne ano, bude to samé .krucinál, co vlastně chceš slyšet? ODPOVĚĎ přece !! A opět Mirkovi dal pít .Vypadá to, že se to opakovat bude, pokud budeš tu vodu do mě lejt.

Jooo tááák, tak to si počkám .

A nemusel nakonec čekat dlouho. Jak se "jde jednou", tak pak už to jde rychle.

No vidíš, he vlastně nevidíš, ale v hrnci už toho přece něco je ..Teď přijde zásadní otázka, tak si pořádně rozmysli odpověď Už jsi někdy ochutnal své vlastní chcanky? Bylo krásně vidět jak to s Mirkem trhlo .tohle tedy nečekal . Horlivě přemýšlel, ale vzhledem ke svému postavení a tomu co už zažil nemohl ze sebe dostat ani slovo.

Tak bude to !!!! naléhal Tomáš .Ne neochutnal ..

Ale no tak, proč mě neustále nutíš uplatnit naše pravidlo o slůvku NE .Mirek tedy dostal opět pár ran páskem, ale už jich nebylo tolik .Tomáš se těšil na pokračování nové hry. Nakonec všechno je jednou prvně, že ..Tomáš svázal Mirkovi ruce za zády a poručil kleknout. Přisunul mu ten hrnec blíž a začal tlačit jeho hlavu dovnitř.

Néé prosííím to nééé, řval Mirek, ale odpor byl zbytečný. Dělej lízej !!! poroučel Tomáš, přece nechceš abych ti v tom vymáchal hubu

Mirek poznal, že má velmi malou šanci na odvrácení této ponižující skutečnosti a s viditelným odporem si lízl ..Brrrrr, odrfrkl a hlavu zvednul.

Nono pokračuj!!! Zahřměl hlas s hůry a rána opaskem byla jak razítko pod úřední rozhodnutí. Líznul tedy znovu a pak ještě dvakrát.

Tak co ? ušklíbl se Tomáš ..chutná? Mirek se opět zarazil nad svou odpovědí, ale prdel přece jen dost bolela, tak odpověděl "ano". No vidíš! Tak proč ten tyátr? A když chutná, tak proč nepřidat, že? Tomáš se rozkročil nad Mirkem a začal ho sprchovat svojí močí. Otoč hlavu a otevři hubu !!!! Mirek odevzdaně poslechl a v duchu se modlil, aby to už skončilo.

Tak to by pro tuto chvíli stačilo, ale nemysli si, že pro velký úspěch se to nebude opakovat, řekl Tom. Myslím, že toho máme v sobě ještě dost

Otřel Mirka do nějakého hadru a poručil mu aby vstal. Teď si lehni sem na ten stůl. Sotva si Mirek lehl, hned ho Tomáš přivázal ke všem nohám stolu.

Krásný pohled .usmál se Tomáš a zároveň se už těšil na další "disciplínu".

Mirek se odvážil pípnout .co bude teď? Nechceš toho už nechat?

Hoho ani náhodou, zrovna teď, když se to tak pěkně rozjelo, zněla odpověď.

Mirek nic neviděl a byl zoufalý. Takto vystavený, nahý, spoutaný ..a ještě ke všemu se nedalo říci, že by mu nestál. Slyšel, jak Tomáš odešel k té posteli s "nádobíčkem". A jak potichu přichází zpět. Zatajil dech a čekal. Tomáš byl úplně ticho, vlastně bylo všude úplné ticho. A na jednou do toho ticha pronikl Mirkův řev ..ucítil hrozné pálení na svém těle. Po chvilce mu došlo, že na něho Tomáš kape horký vosk. A nešetří žádné místo na jeho těle. Žádné tím je myšleno, že i žaluda má po chvíli zalitého voskem.

Neřvi mi tady, pár kapek tě snad nerozhodí .co budeš říkat, za chvíli hodlám na tebe spotřebovat celou svíčku. Nééééééé, prosíííímmmm, jááá, já ..

Tak a právě toho mám dost už tě poslouchat nebudu řekl Tom, sebral "bývalé" Mirkovy slipy a nacpal je Mirkovi do pusy. Ten chvilku huhlal, ale za chvíli už dopadaly na jeho tělo další přívaly vosku a huhlání se měnilo ve steny. Tomáš vytvářel krásné obrazce na Mirkově těle a kochal se jeho záškuby. Nevšiml si ovšem, že ty záškuby postupně uvolnily provazy na Mirkových rukách. Ten samozřejmě dělal jakoby nic, ale v hlavě se mu honily myšlenky .myšlenky o pomstě.

Situace ovšem náhle dostávala spád.

Táák mi tu pěkně usychej, já dojdu dolů přiložit, aby nám tu nebyla zima.

Mirek musel tedy jednat rychle honem pásku z očí, honem provazy dolů a ..

. A Tomáše čekalo překvapení, které ho ani ve snu nenapadlo .

Když se vracel po schodech zpět nahoru, přemýšlel o dalším postupu a na tváři měl blažený výraz. Došel až nahoru a když pohlédl na stůl ztuhl. Stůl prázdný a.

a víc už nestihl postřehnout. Na hlavě se mu ocitl nějaký hadr, padá k zemi a je spoutáván?! Proboha co to je???

Došlo mu to. Situace se obrátila .Co teď?

Mirku, hele co blbneš? Já, já, já to tak nemyslel, to byla sranda ..

Pěkně blbá sranda ..ale vymyslel jsi ji Ty .já jí jen zdokonalím a taky se pobavím.

Ne prosím neblbni, já to tak nemyslel .

Teď pro změnu drž hubu Ty, řekl Mirek, vysadil Toma na stůl a mnohem pečlivěji ho přivázal. Dal si opravdu záležet, aby se mu náhodou nečekaně neosvobodil. Hned na to vzal nůž a všechny hadry co měl Tom na sobě rozřezal.

Tááák a je to. Teď jsi tu nahý a bezmocný Ty.

Néé, prosím, pusť mě. Já se Ti omlouvám, fakt já .

Říkám drž hubu Ty sráči nebo to budeš mít mnohem horší !!!

Mirek vzal pásek a začal na Tomášovu prdel sázet jednu ránu za druhou. Bylo jich snad padesát. Tom prosil, skučel, křičel, ale nic platné. Když tato výplata skončila, opatrně převázal Mirek Tomáše do polohy na znak. Tak a teď se trochu porozhlédnu po okolí. Nechal tam Toma a šel dolů.

Když se vrátil prohlásil, že našel co potřeboval, což Toma znervóznělo. O co mu jde?

Hele cos našel? Co chceš dělat?

Neboj poznáš a najednou Tom ucítil jak mu něco mazlavého, chladivého roztírá mezi nohama, na břiše, na nohách .co to může být? Jo ježíšmarjá .ne to né, .neblbni .ne to nechci

Ha,ha .paráda co? Neboj však Ti ty chlupy dorostou ..a Mirek Tomáše dokonale vyholil.

Tak a teď to trochu opláchneme, ale to už bys mohl vidět .a sundal mu ten hadr z hlavy. Ale počkej .mám nápad.

Ten nápad byl, že dal Mirek Tomášovi kolíček na nos a tak mohl dýchat jen pusou. Tudíž ji musel otevřít.

Mirek si stoupl na židli vedle stolu. jak jsi sám říkal, tohle ještě zopakujeme, máme toho v sobě ještě dost .a začal na Toma močit. Bral ho pěkně po celém těle a nevynechal ani hlavu a Tom chtíc nechtíc musel ochutnat to co Mirek naděluje.

Tak to by bylo a teď ti vrátím to s tím voskem. Koukám, že máš barevné svíčky..tak jak to ..no ano ..chceš vodorovné nebo svislé pruhy .

Proboha jaké pruhy?

No na těle přece z vosku bože ty jsi nedůvtipný, poškleboval se Mirek.

Ani na odpověď nečekal a začal z červené svíčky kapat voskem vodorovně přes bradavky. Tom chvíli hlasitě projevoval nesouhlas, ale pak dostal roubík a musel trpět než Mirek došel až ke kolenům. A že si užil voskové lázně o tom snad není ani třeba pochybovat.

Když sfoukl Mirek svíčku, Tomovi se značně ulevilo, myslel si, že to nejhorší má za sebou. Jenže Mirkova fantazie byla velmi barvitá a nehodlal se ještě vzdát.

Krom toho se Tomáš značně trápil a přemýšlel o tom, proč vždy nas chvíli mu Mirek pevně zaváže oči, že neviděl vůbec nic. Nic v té chvíli se mu nedělo, byl klid, ale přece jen Tomáš tušil nějakou lotrovinu.

Ale nebylo mu přáno přemýšlet tak dlouho. Mirek našel nějaké pírko z opeřence a začal Tomáše postupně lechtat. Což by samo o sobě nebylo až tak nejhorší, ale ke slovu se opět hlásila zkonzumovaná voda a ve spojení s tím lechtáním

A to ještě se Mirek soustředil na taková místa jako nos, rty, uši Tomáš se kroutil jako žížala, ale uniknout nikam nemohl. Nevěděl jak si ulevit, ten pocit byl ke zbláznění. Z toho ze všeho se nakonec pomočil.

Mirek okamžitě vyndal Tomovi roubík a nasměroval proud moči na jeho obličej. Navíc najednou sáhl někam za sebe a vyndal foťák !!!!

No snad néé, ty hajzle nefoť to !!!!

Proč, víš kolik už mám těch fotek?

Tomášovi tedy došlo proč ty pauzy se zavázanýma očima.

Nemysli si, že ty fotky opustí tuhle chatu, zahřímal Tomáš.

Ha, ha a nechceš mi říci jak mi v tom chceš zabránit?

To je mi jedno, třeba ti ten foťák rozšlapu, ale odtud to nevyneseš.

Myslíš? Tak se dívej ..Mirek odběhl dolů pro své zavazadlo, vytáhl Notebooka, připojil k mobilu. Taktéž foťák připojil k počítači, přehrál si fota do počítače a poštou si je poslal domů.

Jestli chceš pošlu Ti je také.

Prosím Tě proč to děláš? Pomalu vzlykavě se ptal Tom.

Proč? No proto, že teď, kdykoli JÁ budu chtít, tak TY budeš připraven k tomu, abych si mohl s Tebou pohrát jako dnes.

Tomáš vytřeštil oči, ale momentálně se nezmohl ani na slovo.

© Mirek a Tom [kaltse at seznam.cz]

You may also like:

GBU