Hazing logo
ares25Write me
Goto the links
Goto the videos
Goto the stories
Goto the galleries
spacer

STORY Procházka

Mé tajné procházky často neznaly mezí, a především jsem nikdy nevěděl kam a jak dojdu. Prostě jsem odjakživa sázel na náhodu a že se snad jednou mé tajné přání stane skutečností. Jednou jsem se také takhle toulal a taky se mi to pěkně vymstilo. Toulal jsem se jako vždy takhle po neznámém místě, kde na každém rohu číhá nebezpečí. Zastavil jsem se u tajuplné budky nebo maringotky chcete li, kde se převlékají dělníci . Zvědavě jsem se podíval přes špinavé okno, copak se tam asi skrývá. Třeba se tam svléká nějaký dělník opozdilec, a já budu svědkem obnažení nějakého toho třeba i vypracovaného těla. Je přeci tolik případů kdy někdo kohosi překvapil a pak ? Když jsem se vyhoupl na okýnko, najednou se za mnou ozvala rána a za mnou stáli dva muži, jeden učesaný na patku, montérky stažené tlustým opaskem, na nohách špinavé gumáky od jílu a jiných sraček a vedle něj zase spíše kluk na krátko ostříhaný, montérkové blůze a špinavých roztrhaných džínách zastrčených do holínek.

"Co tu čumíš, hajzle?" ozval se ten starší, "něco jsi tu ztratil?" Lekl jsem se a chtěj jsem se dát na útěk. "Hele ono by to chtělo utíkat?" Podrazil mi ten v patce nohy, a já se svalil do toho mazlavého bláta. "Válí se tu jako prase" řekl ten mladý. "Otevři boudu, trochu si s ním pohrajeme!"

Zvedli mě ze země a strkali mě do té jejich budky. Čpěl tam zápach potu a špíny, s napjetím jsem čekal co se bude dít dál. "Tak cos tady hledal, chtěl jsi krást co...?" Začal ten starší. Oba měli něco vypito a ohromě se bavili. Bylo na nich vidět že nejen už tady nemají co pohledávat stejně jako já, ale oba chtěli této chvíle nějak využít. Mlčel jsem protože ve mně hlodal hlad a zároveň jsem měl strach co si ty dvě hlavy vymyslí.

Začal ten starší. Kopl do mě až jsem zaskučel bolestí, bylo mu tak nějak kolem čtyřicítky a docela snad i pohledný hlavně ten jeho pohled byl příjemně vzrušující. "Ono to snad nemá jazyk a neumí mluvit, je to němé Ivane?" Poprvé co se mi asi nepřímo představil alespoň jeden z nich. Prostě jednoduše jsem věděl že jeden z nich se jmenuje Ivan. A hned na to jsem se dozvěděl jméno toho druhého. "Víš Pavle, já bych měl nápad!" Naklonil se tomu druhému a šeptal mu do ucha svůj nápad. "Co kdyby jsme jej voprcali jako v těch filmech, znáš to ten de Sade." Chvíli bylo ticho a já směl jenom sledovat jak v přítmí této místnosti se válí gumáky a boty půllitry a přes ně jsou přehozený fusekle. "A ty by jsi chtěl, jako že by jsi měl chuť?" pozvedl obočí a koukal na Ivana . "Jo proč ne, tak to vojedem, zneužijeme, prostě tomu dáme co proto, že???" kopl do mě a usmál se na mě. "Třeba by se mu to i líbilo? Takový zmrd ani nic jiného snad nezaslouží." Najednou se postavil a já jej uviděl v plné kráse. Měl takové skoro dva metry a to ostatní ani nemluvě. "Prosím štěně chceš si užít s pořádným mackem?" Pokrčil jsem bezradně rameny, neboť jsem věděl, že ač řeknu cokoliv bude mi to prd platné. Věděl jsem že ač namítnu cokoliv nebude to akceptované. Sedl si mi na klín a zajel mi rukou do klína a stiskl až jsem zasyčel bolestí. "Líbí?" zasyčel mi přímo do obličeje, že jsem měl možnost se seznámit se vším co za ten večer pozřel, na to jsem obdržel do obličeje plivanec který vytáhl z celého těla. Padl mi přímo na ret a jé se musel olíznout. Sám mi při tom začal pomáhat jeho jazyk smradlavý mi jezdil přes ústa a víčka očí. Zastavil se u uší a zašeptal "neboj bude se ti to líbit." Začal mi při tom cpát jazyk do úst. Jedna ruka mi drtila koule a druhou mi zajel do vlasů a nutil mě se přizpůsobit jeho požadavkům. "Tak co líbí nebo ne?" postavil se a do klína mi zajela jeho velká špinavá gumáka, která mi začala drtit koule ještě víc.

Začaly mi téci slzy bolestí. "Hele vono se mu to snad i líbí?" Otočil se Ivan na Pavla, který se jen pobaveně usmíval. " Lehni si na záda ty kurvo!" strčil do mě, tak že jsem upadl a opět se válel v té špíně z bot a nářadí. Holina mi najednou přistála na obličeji ta co mi před chvílí drtila nemilosrdně rozkrok. "Tak lízej ty svině!" byl jsem pobídnut jako již několikrát za tento večer. To už vstal i ten druhý , aby přistrčil tu svou botu také. "Líbej, lízej ty hajzle" mi ti teď ukážeme kdo tady je doma, jo a co tady skrýváme, lízej ať jsou pěkně čistý! Ne že by jsme si na tom nějak potrpěli, ale když už tě tady máme"

Oba si značně přizvukovali a tlačili mi své nohy na ksicht. Snažil jsem se aby uspokojil jejich přání a lízal to bláto z gumáků. Ani jsem si neuvědomil, že se mi mezitím začalo bouřit péro v kalhotách. Když jsem jakž takž olízal jejich podrážky, povolili a jejich boty přistály vedle mé hlavy. Musel jsem pokračovat, překulil jsem se na břicho a pokračoval pěkně až k holeni . Pak když oba spokojeně mlaskli, vzal Ivan mou hlavu do svých dlaní a přímo mi pěkně plivnul do obličeje, potom mě vzal za vlasy a táhl můj obličej pěkně přimáčknutý k noze a táhl mě za vlasy pěkně až k rozkroku. Ty džíny smrděly a pořád šeptal abych mu líbal a lízal nohy.

"A teď nás pěkně oba vykouříš!" Usmál se Pavel a plivnul mi do obličeje. Nutil mě rozepnout poklopec zubama a vytáhnout toho zapoceného a prochcaného krasavce. Nemohl jsem se ani moc bránit, musel jsem se přidržovat jeho nohou a každou chvíli na mě dopadaly plivance, jako záplava deště. A když ne plivanec tak kopanec.. Konečně se mi podařilo rozepnout poklopec a vytáhnout toho krasavce. Tahle vůně mě doháněla k šílenství. Pavel se mi pokoušel strhnout triko, úspěšně, cítil jsem zvuk trhané látky a v hlavou mi blesklo v čem sakra půjdu domů. Byli jsme všichni tři tak rozparádění, že jsem přestával vnímat bolest z ran co jsem dostával do zad a zadku od obou pěkně střídavě. Pavlova ruka přestala najednou pleskat do mého zadku a rozepjala mi džíny, stáhl mi je pěkně ke kolenům. Zatímco jsem oddaně a s pokorou kouřil Ivana pokračoval popleskával mé obnažené půlky, a když jej začaly bolet ruce, nahradil je opět botami. Najednou mě Ivan začal stahovat ještě do většího předklonu, on se posadil na židli a nařídil mi stáhnout holínku líznout si a políbit. Jako by toho nebylo pořád dost. Pavel ze zadu do mě kopl a zařval: "No tak neslyšel jsi, zuj ho!" Stahoval jsem mu botu z nohy a šlo to pěkně ztěžka. Nártem mi stěžoval úkol. Bota mi klouzala díky zbytkům bláta na patě. "Vidíš hajzle, špatně jsi lízal. Tak to dej do pořádku hovado!" a následovaly další kopance. Gumáka duněla a mlaskala o můj obličej na které se proudem valily slzy. "No tak dolízej to svině pořádně!" Přitlačil mi holinku na obličej. Snažil jsem ze a jazykem opět bloudil po podrážce. Když byl spokojen já směl pokračovat v zouvání gumáků. Když jsem je konečně olízal a zuby jsem si pomáhal. Líbilo se mi to kdyby jen to bláto chutnalo po něčem konkrétnějším. Zul jsem tu propocenou holinu nařídil mi zout ponožku pěkně zubama. Strašně a nepopsatelně smrděla, její štiplavý pot se linul po místnosti. "Copak nevoní ti?!, následovala facka chodidlem. Musel jsem přikývnout a stáhnout zpocenou fusekli.

Vyndal mi ji z úst a strčil znovu k nosu. "Copak chlapečkovi nevoní a to musím čuchat já každý večer, už jsme si na sebe zvykli, ale teď je řada na tobě, smrade. Zutou nohu mi dal na rameno, a já se mazlil s tou zpocenou nohou. Bylo mi příjemně, studila a hřála. Ponožku si položil ke kořenu svého péra a nařídil mi abych jej teď pěkně kouřil. Zase jsem měl plnou pusu toho obřího žaludu i s kořenem. Vůbec jsem nelitoval, na rány a plivance jsem si za tu dobu zvykl a na bolest taky. Stala se mi příjemnou. Tlačil mi hlavu na své péro tak, že jsem chvílemi dávil. Pavel se ke mně ze zadu přiblížil s jasným úmyslem. Netušil jsem, co může následovat. Své péro naprané krví najednou zasunul do mého zadku. Jenom jednou plivnul na mou díru a bezmyšlenkovitě do mě zajel. Při tom držel láhev rumu u úst a přirážel, já řval bolestí což se oběma líbilo. Za tento projev jsem dostal zase ránu z obou stran. Nemohu říci, že by se mi to nelíbilo, ale té bolesti již bylo za ten večer víc než dost. Facky ať již chodidlem nebo rukou bylo to co jsem očekával. Na zadek mi přistávaly dlaně v rytmu jeho přirá?ení a já nemohl ani hlesnout, protože jsem měl plnou pusu Ivanova čůráka. Najednou jsem si začal uvědomovat své postavení v této podivné trojce, pot z Ivanova klína, smrad jeho ponožky, ve které se mísila vůně nohy a gumáky, začalo v Ivanově třísle podezřele škubat.

"Už budu Pavléé, už to nevydržím, bože ten to umí." Celý šílený mi tlačil hlavu na své péro a já polykal hořkou chuť semene. Nesměl jsem se ani nadechnout. Protože můj nos byl zabořen do smradlavé fusekle a ústa zaplněna spermatem tohoto podivně příjemného chlapa. Jeho semeno bylo cítit pravým nefalšovaným hořkým mužstvím. A já chtěl stále víc. Odtrhl jsem hlavu, semeno jsem nechal stříkat na obličej a lízal jeho koule. Stříkalo všude, na stehna, na mou tvář. Hrozně jsem to začal chtít od obou. Pavel se však Ivanovou extází nenechal rušit a přirážel do mého konečníku tak, že jsem jej snad cítil až v žaludku, mydlil to do mě tak jako bych mu chtěl utéci. Ivan povolil a dovolil mi lízat zbytky semene z jeho stehen. Nyní jsem však cítil silné vzrušení, že i já asi za chvilku vybouchnu a největší strach jsem měl kam se to hodí. Bylo mi jasné, že pokud postříkám Ivanovi nohy nebo boty budu muset opět je očistit. A to se mi už nechtělo a znal jsem svou reakci pokud se udělám budu mít ke všemu co mě do teď jakž takž snad i vzrušovalo, pak už ne.

Když Ivan spatřil, že má ruka jezdí po mém ocase zařval: "Přestaň, ty prase!" Jako by mi četl myšlenky. Pavel ze mě vyjel, že jsem opět zařval bolestí, sotva jsem si jakž takž zvykl na jeho obrovský pyj převrátili mě na záda, opět rány a kopance plivání, holina gumáka bosá noha prostě něco co jsem vždy viděl jen ve snu. Pavel si dal mé nohy na ramena a opět do mě zajel tentokrát to tolik nebolelo, dokonce jsem měl pocit že se snad i těším na svého násilníka, který chce do mě dát kus sebe. Konečně si jej snad prohlédnu, načež si nade mě stoupl Ivan. Ještě byly znát ve tváři zbytky slasti a jemně mě přitiskl chodidlo na tvář. Vyloudil ze sebe chcaní, které stékalo po jeho stehnech do mých úst. Jeho moč byla teplá a slaná a já chtěl polykat, neboť strach pominul a já to najednou chtěl. Chtěl jsem cítit tu dominanci, chtěl jsem vše najednou co nabízeli. Když domočil, Pavel se tvářil napjatě a já čekal každou chvíli i jeho. Najednou se napjal prohnul se v pase a jeho výraz byl více než bestiální. Zařval jako kůň a já cítil jak škube jeho péro v prdeli a cítil i teplo co mi dávalo pocit vítězství. Cítil jsem jak do mě vtéká jeho sperma. Ivan mi stále cpal svou neobutou nohu do pusy. Cucal jsem jeden prst po prstu a lízal jeho chodidlo tak pečlivě, že jsem na všechna příkoří a ponížení zapomínal. Začínalo mi být slastně a příjemně. Pavel vzal mé péro do ruky a přitáhl ke mně kecku která voněla také potem a ještě byla vlhká. Vytáhl z ní tkaničku a začal mé péro pomalu omotávat. Z mého péra už pomalu tekla průhledná a mazlavá tekutina. Moje péro naběhlo ještě víc, Ivan na něj stoupl necitlivě gumákou a přitlačil. Začalo se mi to líbit a chtěl jsem aby si o mě oba čistili boty. Pavel která byl stále ještě ve mně se uvolnil, ale péro nechal stále v mém konečníku. "Já se do něj snad vychčiju je mi tam lip než v nějaké kundě." Řekl Ivanovi "Myslíš, že to půjde?" Ivan se sehnul tak jako by chtěl nade mnou přímo srát a prohlásil: "Půjde neboj zkus to, to se mu bude líbit, zmrdovi. A ty lízej chci cítit jak mi čistíš tu zasranou prdel". Nebyl daleko od pravdy byla zapocená a smradlavá. Když jsem mu projížděl jazykem ten zadek pustil prd který mě omráčil téměř, ale já věděl, že to asi chci . Ocas mi stále škubal při občasném pohlazení zutou gumáku. Nebo pono?kou. Měl jsem pocit maximálního sblížení s oběma. Byl jsem uvězněn Ivanovýma nohama. Střídala se ve mě bolest s napjetím mého výstřiku. V mém konečníku jsem stále cítil Pavla, najednou vzdych a mnou opět projíždělo teplo. Nikdy jsem netušil, že se dá prožít tak příjemnej klystýr. Ivan se stále pohupoval nad mým obličejem. Pavel ze mě vycouval, vstal , stoupl si za Ivana a gumáku mi přitiskl na čelo, že jsem cítil otisk její podrážky.

"Líbilo se ti to? Jestli ano tak my tě doděláme." Do úst mi nacpali ponožky a kolem očí šátek, abych nic neviděl trochu pozdě. Již jsem miloval tu vůni, už jsem si v mysli neodvážil tvrdit, že jde o smrad. Chtěl jsem na ksichtě ty jejich zadky mírné ochlupené a nohy zapocené. Povolili a oba začali dráždit můj úd mezi podrážkami svých již olízaných gumáku. Cítil jsem hrubost a sešlapanost podrážek holínek, chtěl jsem vystříknout. Prožít si své peklo. Vše, co tito pánové nabízeli, jsem chtěl. Sliny, boty, pot a smrad. Porvé jsem si uvědomil, že je to se mnou asi víc než zlé. Nejen že jsem homosexuál, ale ještě k tomu toužím po potu a smradu toho druhého. Jednoduše jsem vystříkl a kluci i nabídli setkání po letech ...

© Neználek [neznalek.l at seznam.cz]

You may also like:

www.thugboy.com