Hazing logo
ares25Write me
Goto the links
Goto the videos
Goto the stories
Goto the galleries
spacer

STORY Koněčně otrokem

Narodil jsem se v malém městě. Ne že by mi to vadilo, ale přece jenom je tu poněkud méně soukromé. Nebyl jsem na baby a bylo to dost poznat. Ne z mého chování ale z absence jakýchkokliv milostných dobrodružství. Všichni spolužáci mrdali a já pořád nic. Já jsem věděl proč, ostatní ale ne. Dostal jsem se naštěstí na vysokou tak jsem s tama vypadl. Šel jsem do Prahy na pajdák. Bylo nás tam moc a nikdo si mě nijak zvlášt nevšímal. a to bylo fajn. Neměl jsem žádné vztahy jen náhodné známosti. Potkal jsem se s někým na disco a bez dlouhých řečí šli do toho. Nebylo to ale ono. Byl jsem vždycky takový střízlíček a chtěl jsem pořádného chlapa, kterého bych respektoval, staral se o něj a vůbec s nim zažíval dobré zlé. Chtěl jsem vpodstatě být ženskou ale zas ne doopravdy, jako s kozama a s pičou.

Po škole jsem nastoupil do školy a začal učit. Byly to někdy muka. Plejáda krásných kluků před sebou. Dalo mi občas dost námahy abych se udržel a nešel po nich. Honil jsem si péro na hajzlu takřka permanentně. Po té co jsem dostal kabinet jsem už nemusel tak často běhat na WC a byl tak ve větším soukromí. Nechtěl jsem samozřejmě navázat vztah z žádným studentem, ale být neustále v blízkosti nabuzených mladých kluků bylo ohromné. Poté co nám zavedli Internet jsem začal mohutně chatovat na xchatu a navazoval vztahy tam. Občas úspěch občas hrůza. Až jednou jsem narazil na jednoho opravdu zajímavého chlapa. 18 let 198 výška 115 váha péro 23/5 tvrdej nekopromisní, prostě Pán. Začali jsme si dopisovvat a já začal plnit jeho rozkazy. Onanvat a lízat si semeno, chodit do posilovny každý den, celej se do hladka vyholit. To co jsme si na chatu řekli se nedá opakovat. Miluju piss, foot boot fetish, jeho 13 nohy věčně smrdící jsem po netu lízal nmockrát. Věčně trčící ocas jsem vykouřil ve svých představách tolikrát, že by to chudák ani nevydržel.

Až nastal den D a my jsme se domluvili na živo. Celý den jsem byl jako vysraný z podoby. Klepal jsem se v hrůze že nepřijde a strachem co se mnou bude až přijde. Jsem totiž 168/65 kg a oproti tomu chlapovi jsem byl hovno. Stál jsem a čekal. Můj Pán mi nařídil ať čekám půl hodiny, tedy do půl deváté. Přišel. Přesně v půl se objevil jeden student z naší školy. Neučil jsem ho, ale jeho mohutné postavy si občas na chodbě nešlo nevšimnout. Nevěděl jsem co mám dělat. Nikdy jsem nechtěl mít nic s nikým ve škole. On zatím kolem mě prošel do hospody, bez pozdravu, ale přitom mě bezpečně poznal.

Chvíli jsem stál venku a čekal jestli přijde ještě někdo. Nikdo ale popisu už neodpovídal. Kanady, maskáčové kalhoty a zelené triko tu měl jenom jeden. Vešel jsem dovnitř a rozhlédl se, stál u pultu a pil pivo. Na ex. Stál tam rozkročený v těch svých obřích kanadách a z té výšky měl přehled o celé hospodě. Stoupl jsem si vedle něj a objednal si taky. Nebylo na tom nic divného všude bylo plno lidí a sedět nebylo kde. Objednal jsem si pivo a poměrně rychle jsem ho vypil. On zatím vypil další dvě. Objednal jsem si další a hned ho zaplatil a přitom mi náhodou vypadl z peněženky lístek a náhodou vedle jeho kanady. Sehnul jsem se pro něj a jen letmo jsem se dotkl toho kolosu. Byl to úžasný pocit. Už jsem to nevydržel a šel se na hajzl uvolnit. Jen co jsem za sebou zavřel dveře od kabinky už jsem měl péro v ruce a začal. Najednou se otevřely i přes můj odpor dveře a on vešel dovnitř. Začal jsem koktat. že je obsazeno.On to ale vůbec nevzal na vědomí chytl mě pod krkem přizvedl a řekl Kdo se kurva na něco ptal zmrde? Natáhl mrmla až z paty a plivnul mi ho do xichtu. Zíral jsem na něj s otevřenou hubou. Tak takhkle tvrdě jsem si to nepředstavoval, ale proč ne. Utřel jsem si hubu rukou a čekal co bude dál. Jak to žes nepozdravil Pána zmrde? Přitlačil mě držku ke svým botám a já jsem je políbil. Jednou rukou mě pořád bez jakékoliv námahy držel a druhou si rozepnul punt a vytáhl péro a začal chcát. Mohutný proud moče. Hladně jsem na to hleděl a představoval si jak by to bylo pěkné kdybych tam měl hlavu a on na mě chcal. Bohužel k tomu nedošlo, jenom si ho, až se vychcal, otřel o mou tlamu. Znovu mě k sobě zvedl nahoru a řekl Teď jdeme k tobě domů. Od teď budeš dělat jenom to, co ti dovolím

Vyšli jsme ven a šli rovnou ke mě. Nebylo to daleko a tak za deset minut jsme už stáli u mého bytu. Odemčel jsem a chtěl vejít on mě ale odstrčil a vešel první. Šel jsem po něm a zavřel dveře, klekl jsem si a začal olizovat ty kanady. Nevím jestli si dokážete představit kanady číslo 13, ale je to něco obrovského. Chvíli mě nechal lízat a pak mě odkopnul a šel dál. Lehl si do křesla a já jsem zůstal stát. Dal si nohy na stůl. Sundej mi boty zmrde ať se načucháš týden nemytých noh a neměněných ponožek. Klekl jsem si a pomalu začal rozvazovat boty a pak sundávat. To co se vyvalilo ven se nedá popsat. Obrovské nohy ve špinavých potem promočených ponožkách. Neudržel jsem se a začal je líbat a přitom nasávat tu vůni. Později se tahle vůně stala mojí drogou. Večer co večer jsem lízal Pánovi nohy a fetoval jeho ponožky.

Odkopl mě a zařval Kdo ti to dovolil zmetku, řekl jsem vyzout a ne umýt. To bude až pozděj. Dones mi jídlo zmrde odplivl si a znovu zařval slízni to. Slízl jsem Pánovi sliny a šel mu udělat něco k večeři. Ohřál jsem pizzu a donesl Mu ji. Klekni si udělal jsem to a Pán začal jist. Chci si natáhnout nohy Chvíli jsem nechápal ale jeho kopnutí do tváře mě probralo. Padl jsem na zem a Pán si na mě odložil svoje nohy. Bylo to moc příjemné ale po delší době byly na mě ale příliš těžké a trochu jsem se pokrčil. Pán to pochopil a dal jednu nohu na zem před můj ksicht. Chvíli jsem na tu nohu zíral a představoval si co všechno bych s ní dělal až mi z otevřené huby na ni ukápla slina. Chvíli se nic nedělo. Já jsem nevěděl že si pes, olízni ty sliny a ukaž mi jak miluješ svého Pána. Sklonil jsem se a prvně slíznul svoje sliny, pak jsem políbil Pánův palec a postupně všechny prsty. Voněly neskučně silně. Rukama jsem zvedl tu tlapu trochu nahoru a vsunul hlavu pod ni. Jak jsem později zjistil tohle byla Pánova oblíbená poloha, Pánova odložená noha na zmrdově tlamě. Pomalu jsem lízal tu obří nohu, laskal se s Pánovými prsty, lízal jeho nárt a patu, zajížděl jazykem mezi prsty a užíval si jak nikdy. Dělal jsem to pomalu a vychutnával si každý tah jazykem, fascinovala mě ta délka chodidla kdy už v polovině jsem měl oschlý jazyk a musel si ho naslinit. Jak jsem byl hotový s celou nohou začal jsem stoupat jazykem nahoru. Pán ale odtáhl nohu a podstrčil mi druhou.

Sám se přitom díval na fotbal. Dojedl a odložil talíř. Chvíli mě pozoroval jak se starám o jeho nohu a pak si stoupl. Nevěděl jsem co mám dělat a tak jsem zůstal klečet. něco jsem ti zmrde přinesl a přitom vytáhl obojek a řetěz. Vysleč se do naha. Udělal jsem jak nařídil. Od té dobymám svého Pána. Rozhoduje o všem, co budu dělat, kdy a jak to budu dělast, co bude s mýma penězma, jsem prostě otrok. Vždycky když jsem s někým byl bylo to z mé strany dobrovolné, ale teď jsem poprvé cítil hlubokou oddanost svému Pánovi, poprvé jsem cítil že jsem věc která Pánovi patří.

© Lukas 2 [ubrp at seznam.cz]

You may also like:

GBU